Develi Gündem Haberleri

Develi’de lale devri

Develi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler Develideki kavşaklar ve meydandaki yeşil alanda 10 bin lale ekimi çalışmasını başlatmasının ardından Develi’de şehrin yeşil alanlarına ve ana arterlere dikilen binlerce lalenin açmasıyla şehirde lale mevsimi yaşanmaya başladı.

 

Develi Belediyesi tarafından şehrin farklı yerlerine dikilen lale bitkilerinin açmaya başlamasıyla Develi’de bahar güzellikleri yaşanmaya başladı. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi’de her yıl bahar aylarında açan lalelerin İlçemiz ’de insanlara huzur verdiğini ve şehri rengârenk görüntülerin sardığını söyledi. Başkan Cabbar, şehir merkezi başta olmak üzere şehrin girişlerinde, yeşil alanlarda ve ana arterlerde binlerce lale ve soğanlı bitki bulunduğunu dile getirdi. Her mevsim açan çiçekler ve yeşil alan düzenlemeleriyle çiçek gibi bir Develi hedefine ulaşmak istediklerini söyledi.


 

 

 

14 Nisan 2018 - 0:42 'de eklendi ve 575 kez görüntülendi.
Etiketler :
incesu Ak Parti Cumhur ittifakı Seçim Bürosunun Açılışı incesu Ak Parti Cumhur ittifakı Seçim Bürosunun Açılışı
Cumhur İttifakı ile Sevdamızın Adı Develi Cumhur İttifakı ile Sevdamızın Adı Develi
Develi MHP İlçe Başkanı Ali Kabak Istifa Etti. Develi MHP İlçe Başkanı Ali Kabak Istifa Etti.
Develi de Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı.
Bbp Develi İlçe Başkanı Ünal Dedeoğlu ve İmamın Arasında Geçen Diyalog Hakkında Açıklama Yaptı Bbp Develi İlçe Başkanı Ünal Dedeoğlu ve İmamın Arasında Geçen Diyalog Hakkında Açıklama Yaptı
Develi’de Yatirimlar Ile ilgili istişare toplantısı yapıldı. Develi’de Yatirimlar Ile ilgili istişare toplantısı yapıldı.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA