Develi Gündem Haberleri

Kahramanlar İçin Hacı Rukiye Gazioğlu Huzur Evi’nden Dualar

7’den 70’e toplumun tüm kesimleri ellerinden gelen tüm imkanları ve dualarıyla Afrin harekatındaki kahramanların yanında olmaya devam ediyor.

7’den 70’e toplumun tüm kesimleri ellerinden gelen tüm imkanları ve dualarıyla Afrin harekatındaki kahramanların yanında olmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Hacı Rukiye Gazioğlu Huzur Evi’nde kalan yaşlılarımız da kahramanlarımız için dua ettiler.
Büyükşehir Belediyesi Hacı Rukiye Gazioğlu Huzur Evi’nde Kuran-ı Kerim okundu ve eller terörle mücadele eden kahraman güvenlik güçlerimiz için semaya açıldı. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrin’de terör örgütlerine yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekâtı’nda yer alan askerlerimiz ve Kayseri’den Afrin’e giden özel harekat polislerimiz için Kayseri İl Müftülüğü’nden Yavuzlar Camii Müezzini Hayrettin Can Kuran-ı Kerim okudu. Kuran-ı Kerim’in okunmasının ardından Kuran Kursları Müdürü Abdurrahman Ulucan dua yaptırdı.


Yaşlıların dualarına milletimizin ihtiyacının olduğunu söyleyen Ulucan, “Peygamberlik makamından sonra gelen şehitlerimize rahmet okuyor, Mehmetçiğimiz ve devletimiz için dua ediyoruz” dedi. Huzur Evi’nde kalan yaşlılarımız da dualara amin diyerek, kahraman güvenlik güçlerimizin terörle mücadeleden muzaffer ayrılması için toplumun tüm kesimlerinin yanlarında olduğunu gösterdiler.

23 Şubat 2018 - 17:02 'de eklendi ve 551 kez görüntülendi.
Milli Eğitim Müdürü Ekinci Kadın Personellerin Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı Milli Eğitim Müdürü Ekinci Kadın Personellerin Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı
Memursen Genel Başkanı Ali Yalçın Kayseri Teşkilat Buluşması Toplantısına Katıldı Memursen Genel Başkanı Ali Yalçın Kayseri Teşkilat Buluşması Toplantısına Katıldı
Talas’da Müşerref- Ismail Yapıcı Camiisi açıldı. Talas’da Müşerref- Ismail Yapıcı Camiisi açıldı.
Develi’de lale devri Develi’de lale devri
Sağlık İçin Büyükşehir Var Sağlık İçin Büyükşehir Var
Kayseri’de Ambulans Otomobille Çarpıştı Kayseri’de Ambulans Otomobille Çarpıştı
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA