Develi Gündem Haberleri

2023 Eğitim Vizyonu ve Eğitimde Dönüşüm ” konulu konferans verdi.

Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR Kadir Has Kongre Merkezinde okul müdürlerine ” 2023 Eğitim Vizyonu ve Eğitimde Dönüşüm ” konulu konferans verdi. Konferansa Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Daire Başkanı Sayın Mehmet YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri de konferansa katıldılar. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ […]

2023 Eğitim Vizyonu ve Eğitimde Dönüşüm ” konulu konferans verdi.
15 Kasım 2018 - 19:02 'de eklendi.

Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR Kadir Has Kongre Merkezinde okul müdürlerine ” 2023 Eğitim Vizyonu ve Eğitimde Dönüşüm ” konulu konferans verdi.

Konferansa Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Daire Başkanı Sayın Mehmet YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri de konferansa katıldılar.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ açılış konferansında :” 2023 vizyonunu bir Petek gibi görüyoruz. Burada biz, idareciler ve öğretmenler üzerimize düşen görevi itinayla yerine getirmek zorundayız. ” diyerek sözlerini tamamladı.

Okul Müdürlerine yaptığı konferansta Sayın Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR: “Eğitimciler çocuklarda hayatın inişli çıkışlı olduğu anlayan Öz değerlerin bilincinde olan estetik duygu ve düşünceleri gelişmiş tutkuları olan proje yapabilir Öz bakımını yapabilen bilimsel düşünen araştıran sorgulayan problem görebilen ve çözebilen İletişim becerisi güçlü girişimci dijital okur yazar becerisi olan öğrenciler yetiştirmek hedefindeyiz
Vizyon belgesinde yenileşme hareketi çıktı. Eğitim davamız nedir?
Eğitimde Odak noktamız nedir?Bilgi mi, öğrenci mi ideoloji mi odaklı olacak?Öğretmen de heyecan varmı?Heyecan, Coşku Merak, Tutku, öğrenme, inceleme proje yapma hevesi var mı? Öğretmenin kendini değerli hissetmesi lazım. ” dedi.
Konferans sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Sayın Prof.Dr. Servet ÖZDEMİR’e günün anısına hediye takdim edildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER