Develi Gündem Haberleri

AK PARTİ DEVELİ KADIN KOLLARINDA BAYRAK TESLİM TÖRENİ YAPILDI

AK PARTİ DEVELİ KADIN KOLLARINDA BAYRAK TESLİM TÖRENİ YAPILDI Ak Parti 5. Olağan Kadın Kolları Kongresi Develi Ak Parti İlçe teşkilat binasında gerçekleşti. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, , Develi Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Durukan, Kayseri Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Osman Cafer Nalbant, Kayseri Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin, Develi […]

AK PARTİ DEVELİ KADIN KOLLARINDA BAYRAK TESLİM TÖRENİ YAPILDI
27 Mart 2018 - 19:57 'de eklendi.

AK PARTİ DEVELİ KADIN KOLLARINDA BAYRAK TESLİM TÖRENİ YAPILDI
Ak Parti 5. Olağan Kadın Kolları Kongresi Develi Ak Parti İlçe teşkilat binasında gerçekleşti. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, , Develi Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Durukan, Kayseri Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Osman Cafer Nalbant, Kayseri Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin, Develi Ak Parti Kadın Kolları delegeleri ve Ak Partiye gönül vermiş Develili Vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Kongre saygı duruşu ve istiklal marşının ardından Divan Başkanlığı oluşturuldu. Divan üyeleri yerlerini aldıktan sonra Ak Parti Develi İlçe Kadın Kolları Başkanı Ümmühani Kaliber açılış konuşması yaptı. Konuşmasında Başkan Kaliber ” Bu zamana kadar bizlere verilen görevleri layıkıyla yerine getirmeye çalıştık. Göreve geldiğimiz andan itibaren teşkilatımızın her kademesi bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Bu kutlu yolda dava arkadaşlarımıza hakkımı helal ediyorum. Göreve Gelecek Elif İslamoğlu ve yönetimiyle birlikte seçimlerde birlikte çalışmaya devam edeceğiz”dedi. Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Durukan; “5. Olağan kongremizin ilçemize Kayseri’mize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bugüne kadar geçtiğimiz tüm seçimlerde bizlere destek veren yanımızda yer alan Kadın Kolları Başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum ”dedi.
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar yaptığı konuşmasında “Halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile kurulan Ak partimiz adeta ülkemizin kaderini değiştirerek her alanda önemli hizmetlere imza atmamızda emeğini esirgemeyen şimdiye kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Kadın Kolları Başkanımıza ve Yönetimine teşekkür ederim. Yeni göreve gelecek Arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. AK Partimiz sadece Türk siyaset tarihinde değil Dünya siyasetinde de söz sahibi olan ve mazlumların ortak sesi olan bir hareket olarak yoluna devam etmektedir. Develi 5. Olağan Ak Parti Kadın Kolları kongrenin tüm ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum ”dedi.
Kongrede Kadın Kolları Başkanlığında tek liste ile aday olan Elif İslamoğlu’nun listesi Divan tarafından kabul edilerek oylama ile kabul edildikten sonra Develi AK Parti Kadın Kolları Başkanlığına seçildi. 5. Olağan Kadın Kolları Kongre seçimlerinde delegelerin oylamasıyla seçilen Elif İslamoğlu “ Ümmühani Kaliber başkanımızın yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Önümüzde iki büyük seçim var çalmadık kapı bırakmadan, çok çalışarak Ak Parti’ye hizmet etmeye talip olduk yükümüz ağır ve meşakkatli bizleri bu uğurda yalnız bırakmayacağınızı ve bu kutlu davada beraber yürüyeceğimizi biliyorum ”dedi. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Durukan Ümmühani Kaliber’e Türk Bayrağı motifli halı hediye etti. Ak Parti Develi Kadın Kolları yönetiminde görev alan Kadınları teşekkür plaket taktim eden Ümmühani Kaliber Elif İslamoğlu ve yönetimine başarılar diledikten sonra program sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER