Develi Gündem Haberleri

Ak Parti kadin kolları yeni yönetimden Başkan Cabbar’a ziyâret

AK PARTİ KADIN KOLLARI YENİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN CABBAR’A ZİYARET 25 Mart 2018 günü yapılan 5. AK Parti Olağan Kadın Kolları Kongresi sonrasında İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Elif İslamoğlu ve yeni yönetim Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret ederek yapılacak faaliyetler hakkında istişarelerde bulundu. Yeni yönetime çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Cabbar “Kadın Kollarımız bu […]

Ak Parti kadin kolları yeni yönetimden Başkan Cabbar’a ziyâret
07 Nisan 2018 - 21:49 'de eklendi.

AK PARTİ KADIN KOLLARI YENİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN CABBAR’A ZİYARET
25 Mart 2018 günü yapılan 5. AK Parti Olağan Kadın Kolları Kongresi sonrasında İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Elif İslamoğlu ve yeni yönetim Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret ederek yapılacak faaliyetler hakkında istişarelerde bulundu.

Yeni yönetime çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Cabbar “Kadın Kollarımız bu davanın gizli kahramanlarıdır. Bizlerin ulaşamadığı, toplumumuzun kılcal damarlarına ulaşmayı başarabilmiş siz kadın kollarımızla birlikte senkronize hareket ederek inşallah önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde Develimizin başarı grafiğini daha da yukarı çıkaracağız” dedi. Kadın kolları ilgi, alaka ve vermiş olduğu fikirlerden dolayı Başkan Cabbar’a teşekkürlerini iletirken, Başkan Cabbar’da ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER