Develi Gündem Haberleri

Başkan Çelik’ten Esnaf Ziyareti

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, belediye çalışmalarıyla ilgili yoğun mesaisine rağmen sık sık esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geliyor. Başkan Çelik, bu kez İnönü Bulvarı’ndaki esnafları ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İnönü Bulvarı üzerindeki esnafları ziyaret ederek “Hayırlı İşler” temennisinde bulundu. Başkan Çelik, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen esnaf ziyareti sırasında […]

Başkan Çelik’ten Esnaf Ziyareti
30 Mart 2018 - 20:02 'de eklendi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, belediye çalışmalarıyla ilgili yoğun mesaisine rağmen sık sık esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geliyor. Başkan Çelik, bu kez İnönü Bulvarı’ndaki esnafları ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İnönü Bulvarı üzerindeki esnafları ziyaret ederek “Hayırlı İşler” temennisinde bulundu. Başkan Çelik, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen esnaf ziyareti sırasında alışveriş yapan vatandaşlarla da görüştü.

Her girdiği iş yerinde esnaf ve vatandaşların ilgisiyle karşılanan Başkan Çelik, gösterilen ilgiye aynı ilgiyle cevap vererek yaptıkları çalışmalarla ilgili teveccühler karşısında dua istedi. Esnaf ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden ve hatır soran Başkan Mustafa Çelik, esnaf ve vatandaşların taleplerini de aldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER