Develi Gündem Haberleri

Develi Belediyesi Kültür Yayınlarından Bir Eser Daha

Develi Belediyesi Kültür Yayınları, Orhan Cebeci’nin kaleme aldığı “Develi’de İz Bırakanlar” kitabını yayın hayatına kazandırarak okurlarıyla buluşturdu. İstanbul’da Develi’nin ve Develililerin sesi olmuş Orhan Cebeci’nin otobiyografisi üzerinden kaleme alınmış olan kitap Cumhuriyet sonrası Develi’nin tarihi ve kültürel birikimine dair önemli ipuçları vermektedir. Develi’nin tarihi ve kültürel birikimini yansıtan bir eserin daha Develi Belediyesi Kültür Yayınları […]

Develi Belediyesi Kültür Yayınlarından Bir Eser Daha
06 Mart 2018 - 21:09 'de eklendi.

Develi Belediyesi Kültür Yayınları, Orhan Cebeci’nin kaleme aldığı “Develi’de İz Bırakanlar” kitabını yayın hayatına kazandırarak okurlarıyla buluşturdu.

İstanbul’da Develi’nin ve Develililerin sesi olmuş Orhan Cebeci’nin otobiyografisi üzerinden kaleme alınmış olan kitap Cumhuriyet sonrası Develi’nin tarihi ve kültürel birikimine dair önemli ipuçları vermektedir. Develi’nin tarihi ve kültürel birikimini yansıtan bir eserin daha Develi Belediyesi Kültür Yayınları tarafından gün yüzüne çıkmasının mutluluğunu yaşadığını belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Okuyuculara ve Develi üzerine araştırma yapacak olanlara önemli bir kaynak eser niteliğinde olan “Develide İz Bırakanlar” kitabının bizlerle buluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederken, Orhan Cebeci ağabeyimizi de tebrik ediyor, üretkenliğinin daim olmasını diliyorum” açıklamalarında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER