Develi Gündem Haberleri

Develi devlet hastanesi inşaatı yıl sonuna kadar tamamlanacak

Develiye yapılmakta olan Devlet Hastanesi insaatini ziyaret eden Kayseri Ak Parti Milletvekili Sami Dedeoğlu hastane inşaatının yil sonuna kadar tamamlanması planlandığını belirtti. Milletvekili Dedeoglu yaptigi aciklamada “Develi’de inşaatına devam edilen devlet hastanesinin şantiyesini ziyaret ederek yüklenici firma yetkililerinden projenin son durumu hakkında bilgiler aldım. İnanıyorum ki sadece Develi ilçemize değil aynı zamanda bölge halkına da […]

Develi devlet hastanesi inşaatı yıl sonuna kadar tamamlanacak
02 Nisan 2018 - 20:53 'de eklendi.

Develiye yapılmakta olan Devlet Hastanesi insaatini ziyaret eden Kayseri Ak Parti Milletvekili Sami Dedeoğlu hastane inşaatının yil sonuna kadar tamamlanması planlandığını belirtti.

Milletvekili Dedeoglu yaptigi aciklamada “Develi’de inşaatına devam edilen devlet hastanesinin şantiyesini ziyaret ederek yüklenici firma yetkililerinden projenin son durumu hakkında bilgiler aldım. İnanıyorum ki sadece Develi ilçemize değil aynı zamanda bölge halkına da büyük hizmet edecek olan hastanemizin yıl sonuna bitirilmesi planlanmaktadır ve bunun için yoğun çalışmalar yürütülüyor.” Dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER