Develi Gündem Haberleri

Develi MHP İlçe Başkanı Ali Kabak Istifa Etti.

Develi MHP İlçe Başkanı Ali Kabak Sosyal Medya hesabindan Açıklamalarda Bulundu.   Ali Kabak ‘in açıklamalarını aynen yayi liyoruz. “Kıymetli Hemşehrilerim, Değerli Dava arkadaşlarım; 2016 yılında tarafıma tevdi edilen ve bu güne kadar severek, sizlere layık bir şekilde yürütmeye çalıştığım Milliyetçi Hareket Partisi Develi İlçe Başkanlığından bu gün itibariyle 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan […]

Develi MHP İlçe Başkanı Ali Kabak Istifa Etti.
15 Kasım 2018 - 19:11 'de eklendi.

Develi MHP İlçe Başkanı Ali Kabak Sosyal Medya hesabindan Açıklamalarda Bulundu.

 

Ali Kabak ‘in açıklamalarını aynen yayi liyoruz. “Kıymetli Hemşehrilerim, Değerli Dava arkadaşlarım; 2016 yılında tarafıma tevdi edilen ve bu güne kadar severek, sizlere layık bir şekilde yürütmeye çalıştığım Milliyetçi Hareket Partisi Develi İlçe Başkanlığından bu gün itibariyle 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli idareler seçiminde Develi Belediye Başkanlığı için aday adayı olacağımdan dolayı bu şerefli görevimden ayrılmış bulunuyorum.
Doğduğum, büyüdüğüm ve hayatımın tamamını geçirdiğim, coğrafi, beşeri, kültürel ve sosyoekonomik yapısını çok iyi bildiğim ilçeme hizmet etmek amacıyla bu yola çıkmış bulunmaktayım. İlçe Başkanlığım sürecinde bana desteğini hiç esirgemeyen başta aileme, Parti yönetim Kurulu arkadaşlarıma, Dava arkadaşlarıma ve siz değerli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Bu süreç içerinde farkında olmadan kırdığım üzdüğüm kim varsa hepsinden haklarını helal etmelerini istiyorum.
Başımız dik ve alnımız açık bir şekilde kalan hayatımızı devam ettirebileceğimiz bir anlayış ve davranış biçiminden uzaklaşmadan, bu konuda bir fark meydana getirmek için; Hakk’ın ve hukukun üstünlüğüne ve önemine olan inanç ve saygımızı daima gönlümüzde tutarak ve göz önünde bulundurarak, her şeyin en iyisine layık olan insanlarımıza, daha temiz, daha güzel, daha huzurlu ve mutlu yaşayabileceğimiz bir Develi sunmak için Develi Belediye Başkanlığına aday adayı oldum.
Talip olduğum görevin ne denli ağır bir sorumluluk gerektirdiğini biliyorum. Bu yüzden her zaman olduğu gibi yine Cenabı- Allah’ tan hakkımızda hayırlı olan ne ise onu vermesi duasıyla saygılar sunuyorum.
ALİ KABAK
MHP DEVELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER