Develi Gündem Haberleri

Develi’de Kuran Sünnet Bütünlüğü Konuşuldu

Seyrani Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneğinin düzenlediği “Kuran Sünnet Bütünlüğü” isimli program emekli müftü Mustafa Başaran Hoca’nın sunumuyla Mustafa Aksu Kültür Merkezinde yapıldı. Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Örgütleri ve Develililerin katıldığı programda Mustafa Başaran Kuran ve Sünnetin birbirini tamamlayan iki unsur olduğu üzerine bir söyleşi yaptı. “Ne zaman ki İslam ümmeti olarak Sünnetten […]

Develi’de Kuran Sünnet Bütünlüğü Konuşuldu
03 Mart 2018 - 21:46 'de eklendi.

Seyrani Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneğinin düzenlediği “Kuran Sünnet Bütünlüğü” isimli program emekli müftü Mustafa Başaran Hoca’nın sunumuyla Mustafa Aksu Kültür Merkezinde yapıldı.

Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Örgütleri ve Develililerin katıldığı programda Mustafa Başaran Kuran ve Sünnetin birbirini tamamlayan iki unsur olduğu üzerine bir söyleşi yaptı. “Ne zaman ki İslam ümmeti olarak Sünnetten yüz çevirdik, işte o zaman düşman karşısında yenik duruma düşmüşüzdür. Unutmayalım ki Sevgili Peygamberimizin izinden gitmek hem Allah’ın kabul edeceği kulluk hem de bize dünyada zaferler nasip eden bir nimettir” diyen Başaran Hoca “Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz” vurgusu üzerine sohbetini tamamladı. Programın sonunda Develi Belediye Başkan Vekili Hamdullah Deringöl, Mustafa Başaran Hoca’ya Türk Bayrağı hediye etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER