Develi Gündem Haberleri

Develi’de Yatirimlar Ile ilgili istişare toplantısı yapıldı.

Devlet ve Develi Belediyesi tarafından Develide yapılan yatırımlar ile ilgili Ak Parti Kayseri Milletvekili Sayın Sami Dedeoğlu, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Meclis Üyeleri, Ak Parti Develi İlçe Başkanı Mehmet Durukan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle muhtarları, Oda başkanları, Sivil Toplum Örgütleri ile birlikte Develide istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda muhtarların mahallelerindeki sorunlarının yanı sıra […]

Develi’de Yatirimlar Ile ilgili istişare toplantısı yapıldı.
16 Nisan 2018 - 19:12 'de eklendi.

Devlet ve Develi Belediyesi tarafından Develide yapılan yatırımlar ile ilgili Ak Parti Kayseri Milletvekili Sayın Sami Dedeoğlu, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Meclis Üyeleri, Ak Parti Develi İlçe Başkanı Mehmet Durukan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle muhtarları, Oda başkanları, Sivil Toplum Örgütleri ile birlikte Develide istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda muhtarların mahallelerindeki sorunlarının yanı sıra yerel ve genel konular konuşuldu. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Develi İlçe Başkanı Mehmet Durukan, muhtarları önemsediklerini belirterek, AK Parti ile birlikte muhtarlara verilen önemin arttığına dikkat çekti. Mehmet Durukan, “Muhtarlık özveri isteyen gönüllülük esasına dayalı bir meslektir. Bizler her zaman muhtarlarımızın yanındayız. Düzenlemiş olduğumuz istişare toplantısına katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Yerelde yapılması gerekenlerle ilgili Develi Belediyesi olarak her zaman muhtarların emrinde olduğunu belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar konuşmasında “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturu ile çıktığımız bu hizmet yolunda gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Bu hizmet yolunda amacımız sizlerden dua alacağımız hizmetler yapmak ve Develi’mizi her alanda daha da ileriye götürerek gelecek nesillerimize daha güzel bir Develi bırakmaktır.
Bunun yanı sıra Devlet Hastanemiz, Engelsiz Yaşam Merkezi, Çevre yol Yapımları devam ediyor. Başköy yolumuz, Cezaevi, Akpet girişi üst geçit, 350 kişilik Erkek Öğrenci Yurdumuz, Yeni Emniyet Müdürlüğü Binası ve daha birçok projemiz yakın zamanda Develi’mize kazandırılacaktır. Bu projelerin hayata geçirilmesinde elbette sizlerin destekleri, teşkilatımızın ve meclis üyelerimizin katkıları sayesinde gerçekleştirildi. Fakat bu projelerin hayata geçirilmesinde en büyük payı ve katkısı olan hiç şüphesiz Milletvekilimiz Sami Dedeoğlu’dur. Desteklerinizden dolayı herkese teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum ”dedi.
Ak Parti Kayseri Milletvekili Sayın Sami Dedeoğlu konuşmasında; “ Mahalle Muhtarımızın mahallelerinde yapılmasını istedikleri hizmetleri tamamlanması aciliyet gerektiren konuları söz alarak bizlere burada iletirlerse bizlerde gerekli çalışmalarımızı tamamladıktan sonra hiçbir mahallemizin sorunu kalmadan hizmetlerin gelmesi konusunda gerek Kayseri’de gerekse Ankara’da yapılması ne gerekiyorsa sizlerin emrinizdeyiz. İştişare toplantımıza katılım gösteren herkese çok teşekkür ediyorum. Dedi.
Mahalle Muhtarın söz alarak mahalleleri ilgili konular hakkında taleplerini Milletvekili Sami Dedeoğlu ve Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ iletti. İlgili konularla talepleri not alarak bir sonraki toplantıda taleplerin hangi aşamada olduğu hakkında toplanılmak üzere program sona erdi

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER