Develi Gündem Haberleri

incesu Ak Parti Cumhur ittifakı Seçim Bürosunun Açılışı

İncesu Kızılören Ak Parti Cumhur İttifakı Seçim Bürosunun Açılış Töreni Coşku İle Gerçekleşti. Kayseri Ak Parti Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn. Memduh BÜYÜKKILIÇ, Ak Parti Kayseri Milletvekilimiz Sn. Hülya Nergis ATÇI Hanımefendi ve Önceki Dönem Enerji Bakanımız Sn. Taner YILDIZ İncesu Ak Parti İlçe BaşkanıSn. İsmail TEKİNSİZ, Milliyetci Hareket Partisi İncesu İlçe Başkanı […]

incesu Ak Parti Cumhur ittifakı Seçim Bürosunun Açılışı
08 Mart 2019 - 21:17 'de eklendi.

İncesu Kızılören Ak Parti Cumhur İttifakı Seçim Bürosunun Açılış Töreni Coşku İle Gerçekleşti.
Kayseri Ak Parti Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn. Memduh BÜYÜKKILIÇ, Ak Parti Kayseri Milletvekilimiz Sn. Hülya Nergis ATÇI Hanımefendi ve Önceki Dönem Enerji Bakanımız Sn. Taner YILDIZ İncesu Ak Parti İlçe BaşkanıSn. İsmail TEKİNSİZ, Milliyetci Hareket Partisi İncesu İlçe Başkanı Sn. Mehmet ÖRS İncesu Ak Parti Kadın Kolları ve İncesu Ak Parti Gençlik Kolları Teşkilat Mensupları ve değerli İncesu’lu hemşehrilerimizin katılımlarıyla İncesu Kızılören Ak Parti Cumhur İttifakı Seçim Bürosunun Açılışını Büyük Bir Coşku ile Gerçekleştirdi.
SN Zekeriya Karayol Bizleri Hiç Bir Zaman Yalnız Bırakmayan İncesu’lu ve Kızılören’li Hemşehrilerimize Katılım Sağlayan Bütün Kardeşlerimize Teşekkür Ediyor, Seçim Büromuzun İncesu İlçemize ve Kızılören Mahallemize Hayırlı Uğurlu Olmasını Diliyorum. Dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER