Develi Gündem Haberleri

Kahramanlar İçin Hacı Rukiye Gazioğlu Huzur Evi’nden Dualar

7’den 70’e toplumun tüm kesimleri ellerinden gelen tüm imkanları ve dualarıyla Afrin harekatındaki kahramanların yanında olmaya devam ediyor.

7’den 70’e toplumun tüm kesimleri ellerinden gelen tüm imkanları ve dualarıyla Afrin harekatındaki kahramanların yanında olmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Hacı Rukiye Gazioğlu Huzur Evi’nde kalan yaşlılarımız da kahramanlarımız için dua ettiler.
Büyükşehir Belediyesi Hacı Rukiye Gazioğlu Huzur Evi’nde Kuran-ı Kerim okundu ve eller terörle mücadele eden kahraman güvenlik güçlerimiz için semaya açıldı. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrin’de terör örgütlerine yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekâtı’nda yer alan askerlerimiz ve Kayseri’den Afrin’e giden özel harekat polislerimiz için Kayseri İl Müftülüğü’nden Yavuzlar Camii Müezzini Hayrettin Can Kuran-ı Kerim okudu. Kuran-ı Kerim’in okunmasının ardından Kuran Kursları Müdürü Abdurrahman Ulucan dua yaptırdı.


Yaşlıların dualarına milletimizin ihtiyacının olduğunu söyleyen Ulucan, “Peygamberlik makamından sonra gelen şehitlerimize rahmet okuyor, Mehmetçiğimiz ve devletimiz için dua ediyoruz” dedi. Huzur Evi’nde kalan yaşlılarımız da dualara amin diyerek, kahraman güvenlik güçlerimizin terörle mücadeleden muzaffer ayrılması için toplumun tüm kesimlerinin yanlarında olduğunu gösterdiler.

23 Şubat 2018 - 17:02 'de eklendi ve 666 kez görüntülendi.
Nisan Ayında Kayseri’ye Kar Yağdı Nisan Ayında Kayseri’ye Kar Yağdı
Engelli Vatandaşlara Engelli Aracı Verildi. Engelli Vatandaşlara Engelli Aracı Verildi.
KIRMIZI ÇİZGİ’ İLE YAYALARA GEÇİŞ ÜSTÜNLÜĞÜ VERDİ KIRMIZI ÇİZGİ’ İLE YAYALARA GEÇİŞ ÜSTÜNLÜĞÜ VERDİ
Benim Adım Su Benim Adım Su
Sarız’ da Nevruz Bayramı Kutlandı Sarız’ da Nevruz Bayramı Kutlandı
İncesu Atatürk İlkokulu 4. Sınıf Öğrencisi Esma ESKİCİ, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’a  ‘Esma’nın Kaleminden Öyküler’ adlı kitabını hediye etti İncesu Atatürk İlkokulu 4. Sınıf Öğrencisi Esma ESKİCİ, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’a ‘Esma’nın Kaleminden Öyküler’ adlı kitabını hediye etti
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA