Develi Gündem Haberleri

Kapuzbaşı Şelalesi Taştı.

Dun gece yağan aşırı sağnak yağış nedeniyle Yahyali ilçemize bağlı Kapuzbaşı, Ulupınar ve Büyükçakır Mahallerinde yaşayan vatandaşlar zor anlar yaşadı. Yahyali belediyesi ekiplerince şelale ortasında kalan mahalle sakinleri kurtarıldı. Develigundem olarak haber sitemizde meteorolojinin sağnak yağış uyarısını Ilimizin tum ilçelerine duyurmuştuk. Çok şükür ki can kaybı yaşanmadı. Mağdur durumda kalan mahalle sakinlenin imdadina Yahyali belediyesi […]

Kapuzbaşı Şelalesi Taştı.
29 Mart 2018 - 21:52 'de eklendi.

Dun gece yağan aşırı sağnak yağış nedeniyle Yahyali ilçemize bağlı Kapuzbaşı, Ulupınar ve Büyükçakır Mahallerinde yaşayan vatandaşlar zor anlar yaşadı.

Yahyali belediyesi ekiplerince şelale ortasında kalan mahalle sakinleri kurtarıldı. Develigundem olarak haber sitemizde meteorolojinin sağnak yağış uyarısını Ilimizin tum ilçelerine duyurmuştuk. Çok şükür ki can kaybı yaşanmadı. Mağdur durumda kalan mahalle sakinlenin imdadina Yahyali belediyesi ekipleri yetişti.
Başta Ulupınar Kapuzbaşı ve Büyükçakır mahallelerimiz olmak üzere memleketimize geçmiş olsun Rabbim daha büyük afetlerinden korusun.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER