Develi Gündem Haberleri

Kardes Ilceler Yonetim kurulu toplantisi Develi’de Yapildi

KARDEŞ İLÇELER YÖNETİM KURULU TOPLANTISI DEVELİ’DE YAPILDI Ak Parti Develi İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu toplantısını kardeş ilçe Yahyalı İlçe Teşkilatı ile birlikte Develi’de tarihi Elbiz Parkında yaptı. İki ilçe Yönetim Kurulunun katıldığı toplantıya Ak Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahid Özden, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, AK Parti Develi İlçe […]

Kardes Ilceler Yonetim kurulu toplantisi Develi’de Yapildi
07 Mart 2018 - 10:15 'de eklendi.

KARDEŞ İLÇELER YÖNETİM KURULU TOPLANTISI DEVELİ’DE YAPILDI
Ak Parti Develi İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu toplantısını kardeş ilçe Yahyalı İlçe Teşkilatı ile birlikte Develi’de tarihi Elbiz Parkında yaptı.

İki ilçe Yönetim Kurulunun katıldığı toplantıya Ak Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahid Özden, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, AK Parti Develi İlçe Başkanı Mehmet Durukan, AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Mahmut Esat Türkmenoğlu ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

“Kayseri’ye ve bizlere yakışan sonuçlar alınması için önümüzdeki seçimlere var gücümüz ve özverimizle çalışmamız gerekecektir” mesajını veren Ak Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahid Özden ev sahipliğinden dolayı da Başkan Cabbar ve Başkan Durukan’a teşekkürlerini iletti. Develi’deki çalışmalardan bahseden Başkan Cabbar “Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımızla senkronize bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnşallah Develimiz Cumhur İttifakı’nın en büyük destekçisi olduğunu, devletinin, milletinin, ezanının ve bayrağının muhafızı olduğunu bir kez daha gösterecektir” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER