Develi Gündem Haberleri

Kaymakam Murat DURU, Şıhlı Mahallesini Ziyaret Etti

Kaymakam Murat DURU, Millet-Devlet kaynaşmasını en üst düzeye çıkarabilmek amacıyla her Cuma bir mahallemizi ziyaret etme ve insanımızla buluşma programında İlçemiz merkezinde bulunan Şıhlı Mahallesini ziyaret etti. Bu kapsamda Cuma namazı kılındıktan sonra mahalle sakinleri ile eda ettikten sonra onlarla Develimizle ve mahallemizle ilgili görüş alış verişinde bulunuldu. Ayrıca Kaymakamlığımız İlçe Yazı İşleri Müdürlüğünde görev […]

Kaymakam Murat DURU, Şıhlı Mahallesini Ziyaret Etti
19 Şubat 2018 - 10:13 'de eklendi.

Kaymakam Murat DURU, Millet-Devlet kaynaşmasını en üst düzeye çıkarabilmek amacıyla her Cuma bir mahallemizi ziyaret etme ve insanımızla buluşma programında İlçemiz merkezinde bulunan Şıhlı Mahallesini ziyaret etti.

Bu kapsamda Cuma namazı kılındıktan sonra mahalle sakinleri ile eda ettikten sonra onlarla Develimizle ve mahallemizle ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.

Ayrıca Kaymakamlığımız İlçe Yazı İşleri Müdürlüğünde görev yapan Ahmet ARSLAN’ın babası Adem ARSLAN’ın vefaat etmesi dolayısıyla, Kaymakam Murat DURU ve Develi İlçe Müftüsü Zekeriya KOÇAK veİlçe Jandarma Komutan Vekili J.Kd. Bçvş. İsmet ŞEKEROĞLU ile birlikte personelimizi baba ocağında ziyaret ederek taziye dileklerinde bulundu.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER