Develi Gündem Haberleri

Kayseri ili Damızlık Sığır Yetiştiriciliğinden Birliğinden Afrin e destek

Kayseri İli Damızlık Üreticileri Birliği Başkanı ve yönetimi Kayseri’mizde bugün sağılan sütlerimizi Afrin’de destan yazan kahraman mehmetçiklerimize gönderdiklerini belirttiler.   Kayseri Ak Parti Milletvekili Sami Dedeoglu yaptigi aciklamada “Şüphesiz devletimiz tüm ihtiyaçları karşılama konusunda muktedirdir ama vefakar çiftçilerimizin karınca misali çabaları bizleri memleketimiz adına gururlandırdı. Bu vesile ile Günay Çakı başkanımız nezdin de tüm üretici […]

Kayseri ili Damızlık Sığır Yetiştiriciliğinden Birliğinden Afrin e destek
23 Şubat 2018 - 21:14 'de eklendi.

Kayseri İli Damızlık Üreticileri Birliği Başkanı ve yönetimi Kayseri’mizde bugün sağılan sütlerimizi Afrin’de destan yazan kahraman mehmetçiklerimize gönderdiklerini belirttiler.

 

Kayseri Ak Parti Milletvekili Sami Dedeoglu yaptigi aciklamada “Şüphesiz devletimiz tüm ihtiyaçları karşılama konusunda muktedirdir ama vefakar çiftçilerimizin karınca misali çabaları bizleri memleketimiz adına gururlandırdı. Bu vesile ile Günay Çakı başkanımız nezdin de tüm üretici kardeşlerimize teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.  Basin aciklamasi sonrasinda Sami Dedeoglu siir okuyarak, duygulu anlar yasatti.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER