Develi Gündem Haberleri

KAYSERİ TÜRK TELEKOM OKULLARI 15 TEMMUZ SERGİSİ AÇILDI

KAYSERİ TÜRK TELEKOM OKULLARI 15 TEMMUZ SERGİSİ AÇILDI Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Türk Telekom Kayseri Bölge Müdürlüğünde “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Mücadele Günü” konulu serginin açılışına katıldı. Türk Telekom Okulları tarafından hazırlanan ve 15 Temmuz’u konu alan şiir, kompozisyon ve resim alanında hazırlanan serginin açılışına, Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Cumhuriyet […]

KAYSERİ TÜRK TELEKOM OKULLARI 15 TEMMUZ SERGİSİ AÇILDI
03 Mart 2018 - 12:09 'de eklendi.

KAYSERİ TÜRK TELEKOM OKULLARI 15 TEMMUZ SERGİSİ AÇILDI

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Türk Telekom Kayseri Bölge Müdürlüğünde “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Mücadele Günü” konulu serginin açılışına katıldı.

Türk Telekom Okulları tarafından hazırlanan ve 15 Temmuz’u konu alan şiir, kompozisyon ve resim alanında hazırlanan serginin açılışına, Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Cumhuriyet Başsavcısı Abdülkadir Akın, Türk Telekom Kayseri Bölge Müdürü Ercan Ağır, öğretmenler ile öğrenciler katıldı.

Vali Kamçı, burada yaptığı konuşmada, Türk Telekom okullarının resim, şiir ve kompozisyon yarışması yaptıklarını belirterek, “15 Temmuz tarihimizde çok önemli yeri olan bir gün oldu. Bu günden dolayı gösterdikleri hassasiyetler için öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve yetkililere teşekkür ediyorum. Bu vesileyle dün Afrin’de şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Serginin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi. Türk Telekom Bölge Müdürü Ercan ağır ise Türkiye genelinde 53 okulun,  Kayseri’den ise 6 okulun katıldığı serginin şiir, kompozisyon ve resim alanlarında yapıldığını belirterek, desteklerini esirgemeyen Vali Kamçı’ya teşekkür etti. Vali Kamçı ve protokol üyeleri serginin açılışını yaptıktan sonra sergiyi gezerek yetkililerden bilgi aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER