Develi Gündem Haberleri

Komediksiyon ekibinin ilk gösterisi büyük beğeni topladı

KOMEDİKSİYON EKİBİNİN İLK GÖSTERİSİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI Tamamen amatör ve daha önce hiç sahne deneyimi olmayan 11 yaş altı çocukların oluşturduğu Komediksiyon Gösteri Topluluğunun Mustafa Aksu Kültür Merkezinde sergiledikleri ilk tiyatro ve skeç gösterisi Develililerden büyük beğeni topladı. Develi Protokolünün ve halkının doldurduğu salonda “O Ses Rukiye” ve “Karne Günü Öğrenciler Skeci” gösterilerini sergileyen öğrencilerin […]

Komediksiyon ekibinin ilk gösterisi büyük beğeni topladı
07 Nisan 2018 - 21:57 'de eklendi.

KOMEDİKSİYON EKİBİNİN İLK GÖSTERİSİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Tamamen amatör ve daha önce hiç sahne deneyimi olmayan 11 yaş altı çocukların oluşturduğu Komediksiyon Gösteri Topluluğunun Mustafa Aksu Kültür Merkezinde sergiledikleri ilk tiyatro ve skeç gösterisi Develililerden büyük beğeni topladı.


Develi Protokolünün ve halkının doldurduğu salonda “O Ses Rukiye” ve “Karne Günü Öğrenciler Skeci” gösterilerini sergileyen öğrencilerin performansları göz doldurdu. Öğrencilerin ders haricindeki böylesi aktivitelerle gelişimlerine önemli katkı sağladıklarını belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Yavrularımızı özgüvenleri ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu ilk gösterileri olmasına rağmen başarılı bir iş çıkardılar. İnşallah bundan sonra daha farklı gösterilerle de kendilerini izlemek isteriz” dedi. Develi Kaymakamı Murat Duru da sahnelenen gösterinin arkasında ciddi bir çaba ve emeğin olduğunu belirterek “Siz Develili güzel hemşerilerim de bu salonu doldurarak bu emeği taktir ettiniz. Yavrularımızın hayatlarında önemli tecrübeler olan böylesi etkinliklere örneklik teşkil etmesini diliyor, hepsini gözlerinden öpüyor tebrik ediyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER