Develi Gündem Haberleri

Talas’da Müşerref- Ismail Yapıcı Camiisi açıldı.

Kayseri Talas’ta Müşerref-İsmail Yapıcı Camisinin açılışı gerçekleştirildi.Kayseri hayırseverlerinden İsmail Yapıcı caminin temelleri atıldıktan sonra Hakk’a yürüdü. Hayirsever tarafından yaptırılan caminin açılışına Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Milletvekilleri Sami Dedeoğlu, Ismail Tamer, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı, ilçe belediye baskanlari ve ilçe halkinin katildi. Cami dualarla açıldı. Programdan sonra aciklama yapan Milletvekili Sami Dedeoglu”Mübarek miraç kandili […]

Talas’da Müşerref- Ismail Yapıcı Camiisi açıldı.
14 Nisan 2018 - 0:57 'de eklendi.

Kayseri Talas’ta Müşerref-İsmail Yapıcı Camisinin açılışı gerçekleştirildi.Kayseri hayırseverlerinden İsmail Yapıcı caminin temelleri atıldıktan sonra Hakk’a yürüdü.

Hayirsever tarafından yaptırılan caminin açılışına Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Milletvekilleri Sami Dedeoğlu, Ismail Tamer, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı, ilçe belediye baskanlari ve ilçe halkinin katildi. Cami dualarla açıldı.

Programdan sonra aciklama yapan Milletvekili Sami Dedeoglu”Mübarek miraç kandili vesilesiyle Talas’ta Müşerref-İsmail Yapıcı Cami açılışını gerçekleştirdik. Bu modern camiyi Talas’ımıza kazandıran başta hayırseverlerimiz olmak üzere Belediye Başkanımız Mustafa Palancıoğlu’ndan ve tüm emeği geçenlerden Allah razı olsun, hayırseverimiz Merhum İsmail Yapıcı amcamızada Allah’tan rahmet diliyorum. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın kandilini kutluyorum.” Dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER