Develi Gündem Haberleri

Suriye sınırında yoğunlaşan terörist grupların ülkemiz için de tehdit unsuru olmaya başlamasının ardından Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin başta olmak üzere Suriye’de terör örgütlerinin yoğunlaştığı bölgelere Zeytindalı Harekatı başlatıldı.

Tomarzalı gençlerden duygulandıran Afrin klibi

Harekat tüm hızıyla devam ederken, ülkenin bir çok yerinden harekata gönüllü olarak katılma talepleri ve destek açıklamaları yapılmaya devam ediyor.

Sınırda operasyon yürüten Mehmetçiğimize moral ve destek amaçlı olarak Kayseri’nin Tomarza ilçesinden bir grup genç, sözlerini kendileri yazdıkları şiirle klip çekti.

15 kişilik grup tarafından yapılan klip, izleyenleri duygulandırırken, herkes tarafından övgüler aldı.

İşte o klip:

23 Şubat 2018 - 23:17 'de eklendi.

Tomarzalı gençlerden duygulandıran Afrin klibi

Suriye sınırında yoğunlaşan terörist grupların ülkemiz için de tehdit unsuru olmaya başlamasının ardından Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin başta olmak üzere Suriye’de terör örgütlerinin yoğunlaştığı bölgelere Zeytindalı Harekatı başlatıldı. Harekat tüm hızıyla devam ederken, ülkenin bir çok yerinden harekata gönüllü olarak katılma talepleri ve destek açıklamaları yapılmaya devam ediyor. Sınırda operasyon yürüten Mehmetçiğimize moral ve […]

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.