Develi Gündem Haberleri

Vekil Dedeoğlu ve AK Parti Yönetiminden Köylere Ziyaret

AK Parti Kayseri Milletvekili hemşerimiz Sami Dedeoğlu, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Durukan ve İlçe Yönetimi ile birlikte Kulpak, Çayırözü, Soysallı ve Sindelhöyük Mahallelerini ziyaret ederek hasbihal etti. Mahalle sakinlerinin sıcak ilgisiyle karşılaşan vekil Dedeoğlu ve İlçe yönetimi mahalle sakinleriyle ülke gündemine ve Develi’de yapılacak yatırım ve hizmetlerle ilgili […]

Vekil Dedeoğlu ve AK Parti Yönetiminden Köylere Ziyaret
12 Mart 2018 - 14:24 'de eklendi.

AK Parti Kayseri Milletvekili hemşerimiz Sami Dedeoğlu, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Durukan ve İlçe Yönetimi ile birlikte Kulpak, Çayırözü, Soysallı ve Sindelhöyük Mahallelerini ziyaret ederek hasbihal etti.

Mahalle sakinlerinin sıcak ilgisiyle karşılaşan vekil Dedeoğlu ve İlçe yönetimi mahalle sakinleriyle ülke gündemine ve Develi’de yapılacak yatırım ve hizmetlerle ilgili fikir alışverişinde bulundular. Vekil Dedeoğlu Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı harekatına ve diğer gündemdeki meselelere ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, Başkan Cabbar’da her mahalle için yürütülecek olan hizmetlerden bahsederek 2018 yılının her mahalle için hizmet yılı olacağını belirtti. Gösterilen ilgi ve alakadan memnun kaldıklarını belirten Vekil Dedeoğlu ve İlçe yönetimi mahalle sakinlerine teşekkürlerini iletti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER