Develi Gündem Haberleri

Vekil Dedeoğlu ve Başkan Cabbar’dan Şehide ve Ailesine Ziyaret

AK Parti Kayseri Milletvekili hemşerimiz Sami Dedeoğlu, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Durukan’la birlikte 20 Temmuz 2015 yılında şehit düşen Müsellim Ünal’ın kabrini ve ailesini Kulpak Mahallesinde ziyaret etti. Şehidin kabri başında Fatihalar okuyup dua eden heyet daha sonra şehidin baba ocağı Yusuf Ünal’ın evini ziyaret ederek hasbihal ettiler. […]

Vekil Dedeoğlu ve Başkan Cabbar’dan Şehide ve Ailesine Ziyaret
12 Mart 2018 - 14:21 'de eklendi.

AK Parti Kayseri Milletvekili hemşerimiz Sami Dedeoğlu, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Durukan’la birlikte 20 Temmuz 2015 yılında şehit düşen Müsellim Ünal’ın kabrini ve ailesini Kulpak Mahallesinde ziyaret etti.


Şehidin kabri başında Fatihalar okuyup dua eden heyet daha sonra şehidin baba ocağı Yusuf Ünal’ın evini ziyaret ederek hasbihal ettiler. Şehidin kanını yerde bırakmamak için kahraman Mehmetçik’in Afrin’de destan yazdığını belirten vekil Dedeoğlu şehadetin en yüksek mertebe olduğunu vurgulayarak bundan dolayı iftihar etmeleri gerektiğini söyledi. Şehit aileleriyle sık sık bir araya gelerek hayır dualarını aldığını belirten Başkan Cabbar “Kahramanlar yurdu yaşatmak için can verirler. Müsellim de Develimiz’den yetişen kahramanlarımızdan biri. İnşallah onların uğrunda savaş verdiği mukaddesatımıza en güçlü şekilde sahip çıkarak onların yolunu sürdüreceğiz. Rabbim’den bir kez daha Müsellim kardeşimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER