Develi Gündem Haberleri

Develiye büyük müjde

DEVELİ’YE BÜYÜK MÜJDE! Develi Fenese Aşağı, Fenese Yukarı, İzmirli, Abdulbaki, ve Everek Camikebir mahallelerinin sınırları içerisindeki toplamda 208.000 m2’lik alanın kentsel dönüşüm onayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla resmi gazete de yayınlamıştır. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar kentsel dönüşüm projesinin resmi gazetede yayınlanmasının ardından “Göreve geldiğimiz 2014 yılından bu yana üzerinde titizlikle çalıştığımız ve […]

Develiye büyük müjde
17 Mart 2018 - 20:01 'de eklendi.

DEVELİ’YE BÜYÜK MÜJDE!
Develi Fenese Aşağı, Fenese Yukarı, İzmirli, Abdulbaki, ve Everek Camikebir mahallelerinin sınırları içerisindeki toplamda 208.000 m2’lik alanın kentsel dönüşüm onayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla resmi gazete de yayınlamıştır.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar kentsel dönüşüm projesinin resmi gazetede yayınlanmasının ardından “Göreve geldiğimiz 2014 yılından bu yana üzerinde titizlikle çalıştığımız ve Develimiz için hayati öneme sahip kentsel dönüşüm projesi Sayın Cumhurbaşkanımızın onayıyla resmi gazete de yayınlanmıştır. Develimiz için milat olan bu günde bu projenin kabul edilmesinde emeği geçen ve katkı sağlayan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki ve diğer bakanlarımz, AK Parti Kayseri Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanımız H. Cahit Özden ve İl Yönetimimiz, AK Parti Develi İlçe Başkanımız Mehmet Durukan ve İlçe Yönetimimiz ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile Develi Belediyemizin İmar Müdürlüğüne ayrı ayrı teşekkür ederim. Kentsel Dönüşüm Projemizin tamamlanmasıyla Develimizin çehresi değişecektir. Kentsel Dönüşüm Projemizin Develimize, Kayserimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” açıklamalarında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER