Develi Gündem Haberleri

İlçe Protokolü Final Maçında Sporcuları Yalnız Bırakmadı

Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürlüğü Develi’de bulunan ortaokullar arasında düzenlenen voleybol maçı kızlar final maçını Develi Kaymakamı Sayın Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak Develi Şehit Murat Kocatürk Kapalı Spor Salonunda seyretti. Turnuvaya erkeklerde 12, kızlarda 9 okul katıldı. Erkeklerde Develi YİBO şampiyon […]

İlçe Protokolü Final Maçında Sporcuları Yalnız Bırakmadı
25 Mart 2018 - 16:55 'de eklendi.

Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürlüğü Develi’de bulunan ortaokullar arasında düzenlenen voleybol maçı kızlar final maçını Develi Kaymakamı Sayın Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak Develi Şehit Murat Kocatürk Kapalı Spor Salonunda seyretti.

Turnuvaya erkeklerde 12, kızlarda 9 okul katıldı. Erkeklerde Develi YİBO şampiyon olurken, Kızlar Final maçını Erciyes Ortaokulu ile Epçe Ortaokulu yaptı. Epçe ortaokulunun müsabakayı 3-0 kazanarak şampiyon oldu.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “ müsabakada ortaya konan mücadele ve dostluktan dolayı bütün sporcuları kutlarım. Bu tür etkinlikler birlik ve beraberliğimize vesile olmaktadır. Etkinliği düzenleyen İlçe milli eğitim ile gençlik hizmetleri müdürlüklerimizi tebrik eder, emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Şampiyonluk kupası 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında düzenlenecek törenle verilecek

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER