Develi Gündem Haberleri

Ilce Protokolünden şehidin ailesine ziyaret

İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİDİN AİLESİNE ZİYARET Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Merkez Çarşı Camiinde şehit polisler için okutulan Mevlid-i Şerif Programına katılan İlçe Protokolü, şehitler için yapılan dualara amin dedi.   Mevlid programının ardından İlçe Protokolü 2015 yılında Şırnak’ın Cizre İlçesinde Pkk’lı teröristler tarafından kalleşçe şehit edilen Mehmet Burak Demirci’nin evine ziyarette bulundu. […]

Ilce Protokolünden şehidin ailesine ziyaret
09 Nisan 2018 - 23:20 'de eklendi.

İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİDİN AİLESİNE ZİYARET
Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Merkez Çarşı Camiinde şehit polisler için okutulan Mevlid-i Şerif Programına katılan İlçe Protokolü, şehitler için yapılan dualara amin dedi.

 


Mevlid programının ardından İlçe Protokolü 2015 yılında Şırnak’ın Cizre İlçesinde Pkk’lı teröristler tarafından kalleşçe şehit edilen Mehmet Burak Demirci’nin evine ziyarette bulundu. Eşi Humeyra Demirci’nin de Develi Polis Merkez Amirliğinde görev yapan şehidin kızları Elif’le hoş sohbetler eden Kaymakam Duru ve Başkan Cabbar, her türlü istek ve taleplerini rahatlıkla kendilerine iletebileceklerini belirtti. Şehit ailelerinin en büyük emanet olduğunu belirten Başkan Cabbar “Şehit ailelerimizin her talebi bizim için emirdir. Türk Polis Teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümü münasebetiyle kardeşimiz Mehmet Burak Demirci’ye ve şehit polislerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Gece-gündüz, yağmur-çamur demeden büyük fedakarlıklarla görevini yapan polis teşkilatımızın her bir personeline de Allah’tan yardım ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER